Mazury.PC.pl - wypoczynek na Mazurach - domki, agroturystyka, kwatery, ośrodki wczasowe, hotele, pensjonaty, pokoje, stanice, pola namiotowe, czartery jachtów.

"Mazury.PC.pl - wypoczynek na Mazurach" jest serwisem internetowym promującym różne formy odpoczynku na Mazurach. Działa on bez przerwy od grudnia 2001 roku. Przez ten czas był wielokrotnie przebudowywany i udoskonalany. Obecna wersja jest również w pełni przystosowana do odbioru na urządzeniach mobilnych typu tablety, smartfony. Można samodzielnie dodawać, modyfikować oferty wypoczynku (opisy, dane teleadresowe, zdjęcia itp.). Procedura postępowania znajduje się w menu "użytkownik".

Gdy mamy przygotowane zdjęcia i tekst, wystarczy 10 minut i reklama jest gotowa. By dodać ofertę swojego obiektu należy zarejestrować się na stronie, a po akceptacji konta użytkownika przez administratora, zalogować się i postępować według instrukcji. Pod koniec dopisywania reklamy do bazy serwisu Mazury.PC.pl, zostanie wyświetlony komunikat z formą płatności. Po zaksięgowaniu opłaty, reklama zostaje aktywowana. Od tej chwili ukazuje się przez rok. W czasie trwania rocznego abonamentu można ją dowolnie uaktualniać (zmieniać tekst, zdjęcia itp.).  Do założenia reklamy najlepiej nadaje się, ze względu na moc obliczeniową - komputer, choć można to zrobić również z urządzenia mobilnego. W czasie trwania roku kalendarzowego występują różne formy promocji na dodanie wpisu.

Wymagania techniczne:

  • urządzenie z połączeniem z Internetem (komputer, tablet itp.),
  • nazwa obiektu, który chcemy dodać,
  • dane teleadresowe obiektu,
  • opis obiektu,
  • zdjęcia: maksymalna i zalecana wielkość 1024 punty na 768 punktów, do 2 MB pojemności - do 30 sztuk.

Jeżeli maję Państwo jakieś pytania, to zapraszamy do kontaktu z redakcją serwisu Mazury.PC.pl - wypoczynek na Mazurach.