Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Noclegi - Mazury

 Serwis "Mazury.PC.pl - Wypoczynek na Mazurach" posiada szeroką bazę noclegową. Spis został podzielony na poszczególne kategorie noclegowe:

agroturystyka, wypoczynek na wsi Tu Państwo znajdą oferty z Mazur wypoczynku na wsi. Te oferty są szczególnie adresowane do tych, którzy lubią bezpośredni kontakt z naturą, przyrodą.
campingi, pola namiotowe To oferty wypoczynku na Mazurach, dla tych, którzy przepadają za nocowaniem w namiotach, za ciągłym kontaktem z naturą.
domy i domki letniskowe, całoroczne Jeden z większych działów, zawiera spis noclegów w domach całorocznych i domkach letniskowych zarówno nad wodą, jak i wśród lasów, pól oraz łąk.
hotele, motele, zajazdy W tym dziale znajdują się obiekty noclegowe o wyższym standardzie wypoczynku. Tu również można znaleźć oferty związane z konferencjami, integracją grupową.
kwatery, pokoje i apartamenty prywatne Ten dział jest najbardziej różnorodny, jeśli chodzi o wypoczynek. Można tu znaleźć oferty noclegów w domach, kamienicach, zarówno w większych miejscowościach, jak i na wsi.
ośrodki wypoczynkowe, integracyjne Oferty wypoczynku w tym dziale mają szczególnie szeroki charakter. W większości ośrodków prócz noclegów znaleźć można całe zaplecze w postaci wypożyczalni sprzętu turystycznego, wodnego.
pensjonaty, gościńce Pensjonaty i gościńce oferują turystom wypoczynek przeważnie z wyżywieniem o podwyższonym standardzie. Zapewniają również wsparcie dla mniejszych zorganizowanych grup.
stanice i porty wodne Tu możecie Państwo znaleźć wypoczynek związany z żeglarstwem, ze sportami wodnymi. Obiekty zapewniają również noclegi.
czartery jachtów Oferta firm oraz osób prywatnych czarterujących jachty żaglowe, motorowe na Mazurach.

 

Powyższy podział obiektów wypoczynkowych na Mazurach odpowiada podziałowi noclegów, który jest uznawany przez stowarzyszenia turystyczne w Polsce i Unii Europejskiej.

Oferty specjalne - Last Minute