Styczeń, 2024

20Sty17:0017:00Braniewo inne Networking - Cząstka Pomarańczy #1

Czas

(Sobota) 17:00 - 17:00

Lokalizacja

Musisz być zalogowany by zobaczyć informacje Zaloguj

Szczegóły wydarzenia

Poznaj innych przedsiębiorców, którzy szukają tego, co Ty – kontaktów, ludzi, sposobu na rozwiązanie swoich problemów, bądź po prostu chcą z kimś, kto zna ich ból ponarzekać na podatki.

Forma: "Szybkie Randki" z Twistem
Co jeszcze: Gry, zabawne formy na rozluźnienie atmosfery i networking
Miejsce: TBC
Prezentacje: Gardzimy marketingiem. Nie chcemy słuchać reklamy czyjejś firmy mówionej przez kogoś, kto nie zna się na marketingu. Będziemy słuchać, jak sobie ludzie radzą z realnymi problemami w ich własnych biznesach. Będziemy rozmawiać o nietypowych rozwiązaniach, o ciekawostkach z danych branż
Strój: Polecamy Casual
Start: 17.00
Zakończenie: 20.00
Co po zakończeniu: Każdy idzie w swoją stronę albo zostaje luźno porozmawiać przy piffku albo i nie
Gdzie: TBC
Cena w przedsprzedaży: 100 PLN

Ilość miejsc ograniczona!

Dzień dobry wszystkim Przedsiębiorcom, Ludziom od Handlu i wszystkich, którzy uwielbiają Networking. Wiemy, na czym polega networking w Polsce, prawda? Przychodzimy, rozmawiamy, wymieniamy się wizytówkami. Słuchamy nudnej do granic możliwości prezentacji na temat czyjejś firmy. Następnie idziemy dalej rozmawiać. Liczymy na potencjalne możliwości współpracy. Idziemy do domu i… często nic z tego nie wynika. Raz na jakiś czas trafi się perełka, ale to rzadkość.

A co, jeśli zmienić trochę formę? Przedstawiamy networking w formie Szybkich randek z Twistem. Będzie to spotkanie 1 na 1 (kinda) – parominutowe, gdzie każda ze stron będzie mogła przedstawić, co robi, czym zajmuje się jej biznes i zadać pytania. Będzie oprócz tego miejsce na rozmowy, networking oraz na gry i zabawy na rozluźnienie atmosfery. Poznanie się bliżej, zrozumienie tego, kto jak myśli i jakim jest przywódcą. Chyba łatwiej się nam ocenia ludzi poprzez to, co widzimy, a nie jaki marketing słyszymy, prawda?

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

X