Luty, 2024

06Lut19:0019:00Elbląg teatr Hogwart's Holidays Ice Show w wykonaniu gwiazd światowego cyrku!

Czas

(Wtorek) 19:00 - 19:00

Lokalizacja

Musisz być zalogowany by zobaczyć informacje Zaloguj

Szczegóły wydarzenia

HOGWART’S HOLIDAYS to wyjątkowa produkcja na pograniczu teatru fizycznego i cyrku, komedii i magii, łącząca sztukę cyrkową i łyżwiarstwo figurowe w jedno show na sztucznej powierzchni lodu, specjalnie stworzonej na scenie każdej hali.

Przedstawienie to kompletna historia z unikalnymi kostiumami, scenografią i sekwencjami wideo, pozwalająca zanurzyć się w magicznym świecie J.K. Rowling jak nigdy dotąd. Wszystko zaczyna się przy wejściu do foyer teatru. Przez peron 9¾ widzowie wyruszą w niezapomnianą podróż przez korytarze Hogwartu, wezmą udział w meczu Quidditcha, a następnie wspólnie pokonają Czarnego Pana i udadzą się na bal uroczysty. Cyrkowcy zadziwiają akrobacjami przeczącymi grawitacji w połączeniu z wyjątkowymi umiejętnościami łyżwiarstwa figurowego. A interaktywne efekty, uderzająca wizualizacja i projekt świetlny hipnotyzują każdego widza.

HOGWART’S HOLIDAYS opowiada magiczną historię świata Harry’ego i jego przyjaciół i zanurza cię w świecie twojej własnej wyobraźni. Spektakl zaprasza do porzucenia codziennej rzeczywistości i zanurzenia się w świecie fantazji z zapierającymi dech w piersiach technikami wizualnymi w oryginalnym muzycznym akompaniamencie noworocznego ducha.

Pokaz jest zalecany dla widzów w każdym wieku.
Czas trwania: 1 godzina 30 minut bez przerwy

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

X