Sierpień, 2023

17Sie18:0018:00Lidzbark Warmiński kabaret Turniej o złotą szpilkę 2023

Czas

(Czwartek) 18:00 - 18:00

Lokalizacja

Musisz być zalogowany by zobaczyć informacje Zaloguj

Szczegóły wydarzenia

Turniej o Złotą Szpilkę odbędzie się 17 sierpnia 2023 roku o godz. 18:00 w Lidzbarskim Domu Kultury w Lidzbarku Warmińskim. W turnieju udział wezmą:

Kabaret Pomoże
Istnieją od roku. Ich skecze są wypadkową obserwacji "dziwności" tego świata. Używają w skeczach improwizacji. Zobaczymy ich w programie "Gramy swoje".

Klub Szyderców BIS
Poznański kabaret nawiązujący swoją stylistyką do kabaretów międzywojennych. Działają od 2015 roku. Specjalizują się w piosence, a jego twórcy wielokrotnie odnosili sukcesy w dziedzinie piosenki literackiej. Zaprezentują się w programie "Muzeum Dobrej Zmiany"

Kabaret Trzecia Strona Medalu

Kabaret Trzecia Strona Medalu – mieszanka młodości i doświadczenia przy akompaniamencie akordeonu. Obrońcy piosenki kabaretowej. Czterech facetów i grzejnik. Kwartetowe trio w duecie. Wystąpią w programie "Prześmiewczość zorganizowana".

Kabaret A Jak!
Żeńska formacja z Krakowa. W życiu prywatnym prawniczka, psycholog, budowlaniec, matki, żony, podpalaczki ogniska domowego. Lidzbarska publiczność pokochała je za "Będę żonką".

Paulina Potocka
Zaskoczy Was swoją energią życiową i historiami o ludziach, których spotyka podczas swoich podróży. Wyjaśni, jak wielkie znaczenie ma tęsknota za Elżbietą II i polska inflacja dla klientów Biedronki. Zobaczymy ją w najnowszym programie pt. "Ja to mam szczęście".

Michał Wolski
Jak sam o sobie mówi, na co dzień pracuje w budownictwie. Pisze teksty, śpiewa. Raz w miesiącu prowadzi w Gdańsku Kameralne Artystyczne Spotkanie z Kulturą i Elokwentną Treścią ( KASzKiET). Wystąpi z programem "Takie tam zwykłe"

Bilety: normalny – 30 zł, ulgowy* 25 zł

*Bilet ulgowy przysługuje:
– Młodzieży szkolnej oraz studentom do 26 roku życia (za okazaniem ważnej legitymacji uczniowskiej/studenckiej)

– Dzieciom do lat 12 oraz osobom powyżej 60 roku życia (po okazaniu dowodu tożsamości potwierdzającego wiek)

– Studentom UTW w Lidzbarku Warmińskim (za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej)

– Emerytom, rencistom (za okazaniem ważnej legitymacji emeryta/rencisty)

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

X