Marzec, 2024

13Mar19:0019:00Olsztyn muzyka Kielak i Andrzejewski w Galerii Sowa

Czas

(Środa) 19:00 - 19:00

Lokalizacja

Musisz być zalogowany by zobaczyć informacje Zaloguj

Szczegóły wydarzenia

Michał Kielak i Jakub Andrzejewski to dwoje przyjaciół, którzy w chwilach wolnych od występów z macierzystymi zespołami postanowili stworzyć duet i zaprezentować swój repertuar w wersji na gitarę akustyczną, harmonijkę i charakterystyczny głos Kuby. 


Michał Kielak to doświadczony muzyk i najbardziej rozchwytywany harmonijkarz w Polsce. Ma za sobą 30 lat koncertowania. Przez te lata występował z wieloma zespołami z kręgu muzyki blues-rockowej, ale też z wieloma artystami muzyki pop. Brał udział w nagraniach około 80 płyt, występował na wielu festiwalach na całym Świecie (m.in. Francji, Niemczech, Białorusi, USA i Chinach). Od kilku lat jest europejskim przedstawicielem chińskiej marki Easttop, firmy produkującej najwyższej klasy harmonijki ustne. Wielokrotnie zdobył tytuł "Harmonijkarz Roku" w ankiecie Blues-Top. Laureat "Fryderyka" w kategorii Płyta Roku-Blues. 

Jakub Andrzejewski, młodszy stażem lecz nie mniej uzdolniony muzyk, gitarzysta, wokalista, kompozytor i autor tekstów. Lider zespołu Pokój Numer 3, z którym wydał dwie płyty. Znany z zespołów Lucky Troubles, Runkee, Butelki Zwrotne. Pomimo młodego wieku ma już za sobą występy z największymi zespołami z polskich scen rockowych, a także występy na wielu festiwalach w Polsce i na Świecie. Brał udział w sesjach nagraniowych wielu artystów. Gościnnie współpracuje z Sebastianem Riedlem, Cree, Śląską Grupą Bluesową.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

X