Sierpień, 2026

09Sie18:0718:07Olsztyn muzyka Klimatyczny recital ponadczasowych przebojów

Czas

(Niedziela) 18:07 - 18:07

Lokalizacja

Musisz być zalogowany by zobaczyć informacje Zaloguj

Szczegóły wydarzenia

Zapraszamy na muzyczną podróż przez piosenki pióra niezapomnianej Agnieszki Osieckiej!

Usłyszymy utwory, które śpiewali lata temu: Edmund Fetting, Edyta Geppert, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Zbigniew Zamachowski, Maryla Rodowicz, Seweryn Krajewski, Łucja Prus i inni!  Wystąpią:

Bartosz Baltazar Zbroszczyk – śpiew, gitara, fortepian 
Krzysztof Szmytke – skrzypce, śpiew 

Bartosz Baltazar Zbroszczyk jest od lat zawodowo i hobbystycznie związany z muzyką, jej tworzeniem, wykonywaniem i produkcją. Gra na fortepianie i gitarze, śpiewa, pisze, aranżuje i nagrywa realizując projekty własne i powierzone we własnym studio nagraniowym. Lotny element wielu formacji, jak i filar kilku autorskich gawiedzi piosenki poetyckiej. 

Krzysztof Szmytke – specjalista od instrumentów smyczkowych. Skrzypek, dyrektor szkoły muzycznej. Doskonale umie połączyć klasyczne wykształcenie z muzyką ludową, szczególnie celtycką i skandynawską. Gra na lirze korbowej, nyckelharfie, mandolinie. Propagator syntezy muzyki ludowej z rockowymi brzmieniami.

Po koncercie można będzie nabyć wydaną we wrześniu 2025 – płytę CD (z równoległym dostępem cyfrowym) pierwszą część cyklu "Osiecka Królową Piosenki", czyli piosenek poetyckich pióra Agnieszki Osieckiej w interpretacjach, opracowaniach i wykonaniach Bartosza Baltazara Zbroszczyka i skrzypka Krzysztofa Szmytke oraz wydaną w kwietniu 2026 – płytę CD (z równoległym dostępem cyfrowym) drugą część cyklu "Osiecka Królową Piosenki", w interpretacjach, opracowaniach i wykonaniach Bartosza Baltazara Zbroszczyka i akordeonisty Michała Kubarskiego.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

X