Marzec, 2023

03Mar19:0019:00Olsztyn muzyka Pan B. z wystawą w tle

Czas

(Piątek) 19:00 - 19:00

Lokalizacja

Musisz być zalogowany by zobaczyć informacje Zaloguj

Szczegóły wydarzenia

Niezwykłe wydarzenie na mapie Olsztyna 3.03.2023 w Galerii Sowa! W pierwszy marcowy piątek odbędzie się koncert zespołu Pan B. połączony z wystawą znakomitego fotografa Radka Niemczynowicza.

Pan B. to olsztyński kwartet alternatywno rockowy, którego liderem jest Piotr Bauman. Zespół nagrał ostatnio nowy materiał w formie Live Session w studiu Radia Olsztyn czego efektem jest EP dostępne w serwisach streamingowych. Podczas koncertu usłyszą Państwo najnowsze, jeszcze niepublikowane kompozycje zespołu.

Radosław Niemczynowicz – artysta fotografik urodzony w Lidzbarku Warmińskim, do którego powrócił po wielu latach podróżowania i zdaje się pozostanie na dłużej. Opiekun psa wilczaka. Autor wielu wystaw, zajmuje się fotografią w jej najszerszym spectrum.

19:00 Wystawa pt. "Siła kobiecości"
Wystawa jest wyborem fotografii, które powstają już od paru lat, gdzie – w większości, w kreowanych zdjęciach – podjąłem próbę zobrazowania, często w surrealistyczny sposób, codziennej wręcz walki kobiet zarówno z otoczeniem, jak i z własnymi demonami, kompleksami. Fotografuję kobiety, dziewczyny dość często i podczas wielu sesji kobiecych, prowadzonych przy tym rozmów, ale też obserwacji za pomocą obiektywu, wsłuchiwałem się nie tylko, w opowieść, ale też emocje, uczucia, lęki. W tych szczególnych zdjęciach – powstających już tylko na moją prośbę – chciałem pokazać siłę, jaką niesie w sobie świadoma kobiecość, ale też pozytywną przemianę, jaką przechodzą kobiety odnajdujące w sobie i rozumiejące siłę, jaką posiadają. Często skrytą, wynikającą z bycia kobietą w zgodzie i równowadze zarówno ze sobą, jak i z otoczeniem. Każde zdjęcie jest opowieścią o emocji, która czasem jest oczywista i zrozumiała, a czasem jest bardzo głęboko ukryta dająca niezrozumiałe światło lub mrok.

19:30 Koncert zespołu Pan B.
22:00 Afterparty

Wydarzenie poprowadzi kobieta wielu talentów – dziennikarka, tancerka, osoba której słucha się z wielką przyjemnością – Joanna Słota. O fotorelacje z wydarzenia zadba Łukasz Czerniewski.

Wystąpią:
Piotr Bauman – wokal, gitara
Tomasz Werkowski – bas
Marcin Ławrynowicz – gitara
Emil Walinowicz – perkusja

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

X