Październik, 2024

21Paź18:3018:30Olsztyn muzyka Perły Muzyki Rozrywkowej

Czas

(Poniedziałek) 18:30 - 18:30

Lokalizacja

Musisz być zalogowany by zobaczyć informacje Zaloguj

Szczegóły wydarzenia

Perły Muzyki Rozrywkowej to premierowe widowisko, pełne żywiołowej i wzruszającej muzyki, w której każdy odnajdzie swoje najcenniejsze wspomnienia z dawnych lat, skryte w niezapomnianych przebojach.

Kto nie zna takich utworów jak Pogoda Ducha, Gorzko mi, I will always love you, Już nie zapomnisz mnie, Nie dokazuj miła, nie dokazuj, Bella bella donna, Mexicana, Quando quando, czy wiele innych z muzyki polskiej i światowej. Przeboje będące już klasyką swego gatunku, łączą pokolenia, bawią zarówno młodzież jak i seniorów, niosą ważne przesłanie o nadziei i miłości, dodają skrzydeł na niełatwą codzienność i pozwalają na chwilę wytchnienia od obowiązków i pracy. Koncert prowadzi znany i lubiany szerszej publiczności redaktor i konferansjer Łukasz Lech, który jest też autorem widowiska.

A wśród Artystów wykonawców, również Perły, których nie trzeba przedstawiać:
Grażyna Brodzińska – niekwestionowana gwiazda sceny muzycznej,
Jacek Wójcicki – znakomity aktor łączący w repertuarze muzykę klasyczną i rozrywkową,
Dariusz Kordek – śpiewający aktor o urzekającej barwie głosu,
Anna Sokołowska-Alabrudzińska – wspaniała, pełna energii wokalistka.

Ogółem – mistrzowie wykonawstwa wokalnego. Wokalistom towarzyszy znakomita Orkiestra Musicalove pod kierownictwem Macieja Niecia. Obsada:

Grażyna Brodzińska – Niekwestionowana gwiazda polskiej sceny klasycznej. Niezrównana w elegancji, a przede wszystkim urzekającym głosie, w którym zakochani są melomani wszystkich pokoleń. Z jej nazwiskiem kojarzy się sukces każdego widowiska, nieprzerwanie króluje na scenie, będąc zawsze gwarancją najlepszych wydarzeń artystycznych. Jej kreacje i przepiękne suknie stanowią niezwykły walor każdego wyjątkowego spotkania z publicznością.

Jacek Wójcicki – Wszechstronnie uzdolniony, powszechnie lubiany aktor i piosenkarz obdarzony głosem o charakterystycznej tenorowej barwie, porusza się z łatwością po wielu gatunkach i stylach muzycznych. Każdy jego koncert spaja niepowtarzalna osobowość sceniczna, tworząc kolorowe, pełne kontrastów, brawurowe show. Występuje wspólnie z największymi gwiazdami sceny, m.in. z Grażyną Brodzińską, Małgorzatą Walewską czy Beatą Rybotycką, z którą stworzyli własny recital. Znany z takich filmów jak "Lista Schindlera" S. Spielberga, "Ostatni dzwonek" M. Łazarkiewicz, serialach "Dzieci z Doliny Młynów" i "Urwisy z Doliny Młynów"
Stworzył również niezapomnianą postać Pana Tenorka – bohatera programów dziecięcych TVP.

Anna Sokołowska-Alabrudzińska – Laureatka wielu prestiżowych nagród, w tym Festiwalu "Pamiętajmy o Osieckiej" w Warszawie oraz Nagrody Grand Prix Prezesa Telewizji Polskiej dla najwybitniejszej indywidualności Festiwalu "Zamkowe Spotkania, Śpiewajmy Poezję" w Olsztynie. Warto zauważyć niezwykle udany występ na FPP Premiery Opole 2021 (TVP1). Niedawno ukazała się jej debiutancka płyta "Wspomnienia", wypełniona różnorodną muzyką. Znakomite teksty i niepowtarzalna muzyka czyni z płyty prawdziwą perłę na rynku fonograficznym. Zrealizowała kilka znakomitych teledysków, których oglądalność bije rekordy popularności. Znana jest z wielu wyjątkowych koncertów tematycznych, od piosenki aktorskiej, poprzez poezję, piosenkę patriotyczną, po brzmienia popowe, a nawet rockowe.

Dariusz Kordek – Aktor i wokalista musicalowy. Znany szerokiej publiczności z wielu filmów fabularnych, a także z pierwszej polskiej telenoweli "W labiryncie". Obdarzony nieprzeciętnymi umiejętnościami wokalno-aktorskimi, zdobył serca publiczności w Polsce i zagranicą. Związany z Teatrem Buffo, z Teatrem Roma i wieloma instytucjami muzycznymi. Elegancki, szarmancki i z charyzmą.

Łukasz Lech – Autor i reżyser koncertów, twórca niezliczonych programów telewizyjnych. Według krytyków obdarzony wyjątkową charyzmą i umiejętnością pięknego mówienia. Laureat wielu nagród, w tym Nagrody Specjalnej na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Niepokalanowie. Był realizatorem i współautorem Festiwalu Krakowskie Miniatury Teatralne w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej. W TVP zrealizował ponad 300 odcinków lubianego programu "Parafia z sercem", którego był współautorem i prowadzącym. Pojawiał się również w kultowym programie TVP "Kinomania". Zasiadał w Radzie Artystyczno-Programowej Festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy Zdroju. Na wielu antenach telewizyjnych wyreżyserował i poprowadził blisko sto premierowych widowisk muzycznych. Od trzech lat prowadzi popularną audycję radiową "Z Operetką w Twoim Domu".

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

X