Kwiecień, 2024

14Kw19:0019:00Olsztyn standup "I LOVE YOU TOUR" - Kopiec / Nowogrodzka - Stand-up comedy

Czas

(Niedziela) 19:00 - 19:00

Lokalizacja

Musisz być zalogowany by zobaczyć informacje Zaloguj

Szczegóły wydarzenia

Para komików na jednej scenie w programie "I Love You Tour"! 

1 Małżeństwo. 

2 Nazwiska. 

12 lat razem. 

3 lata po ślubie. 

W tym 2 w lockdownie. 

Co liczy się razy 7. 

W sumie wychodzi 32 co kompletnie nic nie znaczy. 1

 pies. 

Wszystkie małżeńskie sprawy można przegadać w domu, tylko po co, skoro można przegadać je z Wami? Przecież amerykańscy naukowcy dowiedli, że receptą na szczęśliwy związek jest dystans i poczucie humoru. Zapraszamy na nasz stand-up małżeński, gdzie będziecie mieć okazję zobaczyć swoje miłosne relacje w krzywym zwierciadle. Mieszanka wybuchowa dwóch temperamentów i dwóch punktów widzenia na jednej scenie. 

Wystąpią: 

Monika Nowogrodzka (żona) – aktorka, komiczka, producentka spektakli komediowych. Jej one woman show zostało docenione na wielu przeglądach komediowych w Polsce. Na scenie charakteryzuje ją zaraźliwy śmiech i dużo pozytywnej energii. 

Karol Kopiec (mąż) – stand-up’er, improwizator. Na scenie od 2008 roku. Wystąpił m.in. w kilku sezonach Comedy Club w Comedy Central, u Kuby Wojewódzkiego oraz na Roaście Michała Szpaka, który transmitowany był na antenie TVN’u. Kilkukrotnie mogliśmy go oglądać również na antenie TVP2 w takich programach jak: "Dzięki Bogu już weekend" oraz "Tylko dla dorosłych".

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

X