Marzec, 2024

24Mar19:0019:00Olsztyn standup Program "Połącz paski"

Czas

(Niedziela) 19:00 - 19:00

Lokalizacja

Musisz być zalogowany by zobaczyć informacje Zaloguj

Szczegóły wydarzenia

Zapraszamy do Carpenter Inn Irish Pub na wieczór ze Stand-up Comedy, podczas którego wystąpi Ewa Stasiewicz w programie: "Połącz paski".

W pierwszej części wieczoru odbędzie się open mic, który poprowadzi Michał Jastrzębski.


Cześć, tu Ewa Stasiewicz – szybkie streszczenie o mnie: w dzieciństwie marzyłam o byciu sprzedawczynią w sklepie warzywnym, a zostałam komiczką. A jak już zostałam komiczką, to rodzice mówili: "idź do normalnej pracy, idź do normalnej pracy", a ja: "później, później – mam dopiero 25 lat" i tak w między czasie osiągnęłam wiek średni, wzięłam kredyt na mieszkanie, wyszłam za maż i urodziłam dwójkę
dzieci. Od wielu lat występuję na scenie i robię filmiki na YouTube. Może kojarzycie Paulinę Macutkiewicz – kandydatkę na polityka i właścicielkę hurtowni farb? To ja Niektórzy z Was mogą mnie też kojarzyć ze skeczu "Skandynawski romans, a jeszcze inni z mojej stand-upowej ścieżki w Comedy Central lub na YouTube. Mój ostatni program stand-up’owy "Dzikość raz!" ma już pół miliona odsłon, a cały kanał ponad 8 milionów.

Ale jeśli dalej nie mnie nie kojarzycie, to luz, zawsze możemy to nadrobić. "Połącz paski", to mój trzeci program. Jest o tym, że czasem ciężko myśleć o sobie dobrze, o tym, czego dowiedziałam się z Beverly Hills 90210 i o tym, czy kosmici porwali mojego męża. O tym, że faceci się gapią i to jest raz dobrze, a raz źle. No i czy da się połączyć paski. A przy tym staram się, żeby wszystko miało swój styl, było "o czymś" i było zabawne! Czyli to, co sama lubię w stand-up’ie. 

* Zgłoszenia na open mic – przez fp…
* Zakaz nagrywania występów.
* Występ dla osób powyżej 18. roku życia.
* Osoby przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

X