Czerwiec, 2024

14Cze20:0020:00Olsztyn standup Wiszowata | Skóra | Jaksa | Kalbarczyk | Jastrzębski

Czas

(Piątek) 20:00 - 20:00

Lokalizacja

Musisz być zalogowany by zobaczyć informacje Zaloguj

Szczegóły wydarzenia

Zapraszamy na wieczór stand-up! Tym razem na scenie Stand-up Warmia zobaczycie 6 komików! 
Sylwia Wiszowata
Damian Skóra
Arkadiusz Jaksa Jakszewicz
Michał Jastrzębski
Dominik Kalbarczyk
Adam Iwanowski

Sylwia Wiszowata
Stand-uperka z warszawskiego Mokotowa, ale pochodzi z terenów wiejskich 200 km od Warszawy. Ma 25 lat. Od 2 lat uczy się robić stand-up. Jest samoukiem. Stara się nie robić chałtury. Różnie wychodzi. Nie będę pisać więcej, tych opisów i tak nikt nie czyta. Preferuje mocne, nieocenzurowane żarty, takie bez granic. Pi*rdoli poprawność polityczną. Ludzie ją kochają, albo nienawidzą. A po której stronie będziesz Ty?

Damian Skóra
Posiada wieloletnie doświadczenie sceniczne jako komik, muzyk oraz impersonator osób łysych. Jest to osoba rzutka oraz ochocza. Biegle zna obsługę pakietu MS Office i posiada prawo jazdy kat. B. Posiada również balkon, ale kiedyś chciałby psa. Ma na koncie kilka wygranych konkursów komediowych, występów telewizyjnych oraz materiałów umieszczonych na YouTube i płatnych platformach. Niedawno awansował na osobę dorosłą – na tym polu, póki co, bez sukcesów.

Arkadiusz Jaksa Jakszewicz
Trefniś, co śmieszki opowiada. Rudobrody, nieogrodowy krasnal w ciągłej podróży. Wiedzie życie nomada. Chochlik, kłobuk warmiński, wbijający szpilki w przywary. Ni to młody, ni to stary. Bez wieku człowiek. Bez krzyku i bez lęku, bez brwi i mrugnięcia powiek.

Dominik Kalbarczyk
Dominik jest jak morze, spokojny lecz o wielkiej potędze i mewy po nim latają. Słuchajcie, co byście nie przeczytali to i tak nie przygotuje was na spotkanie z tą postacią, bo to połączenie sfer tak niezwykłych że słowa tego nie oddają. Wizyta konieczna, konieczne dołączenie do Kongregacji Wielkiego Kalbara.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

X