Wrzesień , 2023

19Wrz19:0019:00Olsztyn standup WIECZÓR TESTOWY TRASY "I Love You Tour" | Karol Kopiec i Monika Nowogrodzka

Czas

(Wtorek) 19:00 - 19:00

Lokalizacja

Musisz być zalogowany by zobaczyć informacje Zaloguj

Szczegóły wydarzenia

Zapraszamy na wieczór testowy trasy "I Love You Tour". 

Para komików na jednej scenie w programie "I Love You Tour"!  

1 Małżeństwo.  

2 Nazwiska.  

12 lat razem.  

3 lata po ślubie.  

W tym 2 w lockdownie.  

Co liczy się razy 7.  

W sumie wychodzi 32 co kompletnie nic nie znaczy. 

1 pies.  

Wszystkie małżeńskie sprawy można przegadać w domu, tylko po co, skoro można przegadać je z Wami? Przecież amerykańscy naukowcy dowiedli, że receptą na szczęśliwy związek jest dystans i poczucie humoru. Zapraszamy na nasz stand-up małżeński, gdzie będziecie mieć okazję zobaczyć swoje miłosne relacje w krzywym zwierciadle. Mieszanka wybuchowa dwóch temperamentów i dwóch punktów widzenia na jednej scenie.  

Wystąpią: 

Monika Nowogrodzka (żona) – aktorka, komiczka, producentka spektakli komediowych. Jej one woman show zostało docenione na wielu przeglądach komediowych w Polsce. Na scenie charakteryzuje ją zaraźliwy śmiech i dużo pozytywnej energii.  

Karol Kopiec (mąż) – stand-up’er, improwizator. Na scenie od 2008 roku. Wystąpił m.in. w kilku sezonach Comedy Club w Comedy Central, u Kuby Wojewódzkiego oraz na Roaście Michała Szpaka, który transmitowany był na antenie TVN’u. Kilkukrotnie mogliśmy go oglądać również na antenie TVP2 w takich programach jak: "Dzięki Bogu już weekend" oraz "Tylko dla dorosłych".

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

X