Listopad, 2024

24Lis19:3019:30Olsztyn teatr Grand Royal Ballet I Jezioro Łabędzie

Czas

(Niedziela) 19:30 - 19:30

Lokalizacja

Musisz być zalogowany by zobaczyć informacje Zaloguj

Szczegóły wydarzenia

Grand Royal Ballet – Jezioro łabędzie. to największy fenomen sztuki baletowej, który już od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność całego świata. 

Ponadczasowa historia miłosna o księżniczce zaklętej w łabędzia opowiada nam o prawdach uniwersalnych: o ludzkich namiętnościach, o walce dobra ze złem, o zdradzie, bólu, ale przede wszystkim o potędze miłości. Bajkowa opowieść połączona z genialną muzyką jednego z najwybitniejszych kompozytorów – Piotra Czajkowskiego, wprowadzą każdego widza w piękny, magiczny świat baletu klasycznego. Podczas polskiego tournée w listopadzie i grudniu 2024 r. Jezioro łabędzie Piotra Czajkowskiego zaprezentuje Grand Royal Ballet – zespół złożony z najlepszych solistów, zdobywający sceny baletowe całego świata i prestiżowe, międzynarodowe nagrody.

Zachwycające ręcznie szyte kostiumy, malowane przez Narodowych Artystów dekoracje. Choreografia, piękna scenografia a przede wszystkim perfekcja w wykonaniu sprawiają, każdy spektakl Grand Royal Ballet jest niezapomnianym przeżyciem dla odbiorcy. Zespół złożony z najwybitniejszych artystów kontynuujących tradycje słynnej szkoły baletowej czaruje publiczność wielu krajów Europy, Azji, Ameryki Północnej i Południowej.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

X